Siedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w ŚwinoujściuSiedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w Świnoujściu

Deutsche VersionEnglish version
Agroturystyka nad wodą

AktywnieAktywnie

Marzymy o słonecznych i gorących wakacjach, a cieszymy się takim jakie są. Kto naprawdę marzy o hiszpańskim lecie powinien niezwłocznie jechać do Hiszpanii. Pomorze Zachodnie jest inne. To tu przyjeżdża się po różnorodność, którą oferuje nam inny klimat i krajobraz. Po słońce i po deszcz, po wiatr i ciszę, po lenistwo i ruch. Każdy dzień może być inny i dostarczyć nam mnóstwa wrażeń, właśnie dzięki tej różnorodności. Jest pogoda na plaże, leżak i hamak, na kontemplacje, na żagle, na kajak, na ryby, na pływanie, na bieganie, na rower, na grzyby, na jagody, na konie. Gdzie jeszcze w Europie można tyle przeżyć w kilka dni???

Rozkładamy przed Państwem wachlarz możliwości aktywnego i leniwego spędzenia czasu i uruchomienia drzemiących endorfin. Otworzymy oczy na piękno otaczającej natury i wskażemy miejsca gdzie smakuje najlepiej! Poznajcie niewyczerpalne źródło naszych inspiracji…

Wszystkim przybyłym proponujemy:

WędkowanieWędkowanie, na wędkarskie eldorado zapraszamy gości ceniący rekreacje poprzez połów ryb, zaznają tu wielu emocji oraz znajdą u nas miejsce do którego chętnie będą powracać. Wody rzeki Starej Świny obfitują w takie gatunki ryb jak okoń, szczupak czy płoć.

Wycieczki łodzią wiosłowąWycieczki łodzią wiosłową, dzięki której, zmierzycie się ze Starą Świną, rzeką wpływającą do Zalewu Szczecińskiego i poznacie uroki krainy 44 wysp i małych wysepek na których pasą się krowy.

Oglądanie ptactwaOglądanie ptactwa, (birdwatching), tutejsze wyspy należące do Wolińskiego Parku Narodowego to prawdziwy raj dla ornitologów. Spotkać tu można ponad 200 gatunków ptactwa w tym Orła Bielika. Przyrodniczą atrakcją jest - wodniczka Acrocephalus paludicola - to wymierający, zarazem najrzadszy gatunek ptaka w Europie.

Wycieczki roweroweWycieczki rowerowe, na wygodnych rowerach, po okolicznych szlakach, drogach, dróżkach i plaży dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.

Spacery (Nordic Walking)Spacery (Nordic Walking),długie lub krótkie, z kijkami bądź nie, po plaży i nie tylko, pozwolą dotlenić się i zgubić zbędne kilogramy. Plaża wieczorem stanowi idealne miejsce do obserwacji zachodzącego słońca.

Grillowanie bądź wędzenieGrillowanie bądź wędzenie, własnoręcznie złowionej ryby doda szczypty dumy oraz zadowoli każde podniebienie.

I nieco relaksuI nieco relaksu w blasku słońca, nad wodą lub na pobliskiej piaszczystej plaży z ulubioną książką i kieliszkiem dobrze schłodzonego Chardonnay, bądz romantyczne kolacje przy świecach i zachodzie słońca.