Siedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w ŚwinoujściuSiedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w Świnoujściu

Deutsche VersionEnglish version
Agroturystyka nad wodą

AktywnieAktywnie

Rozkładamy przed Państwem wachlarz możliwości aktywnego i leniwego spędzenia czasu i uruchomienia drzemiących endorfin. Otworzymy oczy na piękno otaczającej natury i wskażemy miejsca gdzie smakuje najlepiej! Poznajcie niewyczerpalne źródło naszych inspiracji…

Wszystkim naszym gościom polecamy:

WędkowanieWędkowanie, na wędkarskie eldorado zapraszamy gości ceniący rekreacje poprzez połów ryb, zaznają tu wielu emocji oraz znajdą u nas miejsce do którego chętnie będą powracać. Wody rzeki Starej Świny obfitują w takie gatunki ryb jak okoń, szczupak czy płoć.

Wycieczki łodzią wiosłowąWycieczki kajakowe lub łodzią wiosłową, które odkryją piękno Krainy 44 Wysp. Umożliwią dotarcie do uroczych zakątków przyrody w chronionym pasie Natura 2000.

Oglądanie ptactwaOglądanie ptactwa, (birdwatching), tutejsze wyspy należące do Wolińskiego Parku Narodowego to prawdziwy raj dla ornitologów. Spotkać tu można ponad 200 gatunków ptactwa w tym Orła Bielika. Przyrodniczą atrakcją jest - wodniczka Acrocephalus paludicola - to wymierający, zarazem najrzadszy gatunek ptaka w Europie.

Wycieczki roweroweWycieczki rowerowe, na wygodnych rowerach, po okolicznych szlakach, drogach, dróżkach i plaży dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.

Spacery (Nordic Walking)Spacery (Nordic Walking),długie lub krótkie, z kijkami bądź nie, po plaży i nie tylko, pozwolą dotlenić się i zgubić zbędne kilogramy. Plaża wieczorem stanowi idealne miejsce do obserwacji zachodzącego słońca.

Grillowanie bądź wędzenieGrillowanie bądź wędzenie, własnoręcznie złowionej ryby doda szczypty dumy oraz zadowoli każde podniebienie.

I nieco relaksuI nieco relaksu w blasku słońca, nad wodą lub na pobliskiej piaszczystej plaży z ulubioną książką i kieliszkiem dobrze schłodzonego Chardonnay, bądz romantyczne kolacje przy świecach i zachodzie słońca.