Siedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w ŚwinoujściuSiedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w Świnoujściu

Deutsche VersionEnglish version
Agroturystyka nad wodą

O nasO nas

O nasSiedlisko Nad Rozlewiskiem powstało z marzeń o ulotnych nastrojach, o śniadaniu z widokiem na rozlewisko, o śpiewie ptaków i ciszy, która inspiruje i podsyca pragnienia. Skrojone na miarę i perfekcyjnie wkomponowane w naturę zaprasza do innego świata, gdzie czas płynie odmiennym rytmem, bardziej w zgodzie z ruchem chmur, niż wskazówek zegara.

Tutaj macie szansę zwolnić, uciec na chwilę od codzienności i ponownie naładować baterie - gwarantujemy prawdziwy slow life!

Siedlisko Nad Rozlewiskiem położone jest na wyspie Wolin w malowniczej dzielnicy Świnoujścia o nazwie Przytór, pomiędzy Morzem Bałtyckim a akwenem Zalewu Szczecińskiego. Na prywatnym terenie z bezpośrednim dostępem do wody, w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego ( zamieszkałe przez wiele gatunków ptactwa), otoczone rozlewiskiem Starej Świny, królestwie okonia, szczupaka i płoci. Dominują tu cisza, harmonia i spokój.

Wybierając eko-wczasy u Nas, zyskacie Państwo bliski kontakt z przyrodą oraz spokojny i komfortowy odpoczynek w malowniczej okolicy pośród nieustającego koncertu ptasich treli, cykania świerszczy oraz relaksującego rechotu żab. Gwarantujemy maksimum wygody i prywatności oraz możliwość ciekawego spędzania czasu. Wszystko to w fantastycznym otoczeniu natury z dala od turystycznego zgiełku i gonitwy codziennego życia.

Osoby, którym udało się odwiedzić to miejsce twierdzą, że posiada magię i nastrój, który skłania do refleksji i inspiruje. Przkonajcie się sami…