Siedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w ŚwinoujściuSiedlisko Nad Rozlewiskiem - Agroturystyka w Świnoujściu

Deutsche VersionEnglish version
Agroturystyka nad wodą

MapaMapa

 
Mapa

Dla gości zmotoryzowanych

Do Siedliska Nad Rozlewiskiem można dotrzeć drogą krajową nr 3 (wchodzącą w skład trasy europejskiej E65). Nie wymaga przeprawiania się promami, co jest dodatkowym atutem i alternatywą dla przyjezdnych nie lubiących długiego stania w kolejkach na prom. Kolejki na przeprawie promowej są spotykane szczególnie latem, co jest utrudnieniem dla osób wybierających się do Świnoujścia. Wybierając nas, unikniecie straty czasu w oczekiwaniu na prom.

Jadąc do nas należy na rondzie przed Świnoujściem kierować się na Łunowo. Następnie należy przejechać przez całe Łunowo i dojechać do skrzyżowania gdzie znajduje się jedyny w tej okolicy gotycki kościół zabytkowy. Skręcamy w lewo tuż za lokalnym sklepem spożywczym i jedziemy około 20 metrów wewnętrzną drogą. Tu kończy się trasa i na wprost znajduje się Siedlisko Nad Rozlewiskiem.

Dla gości przybywających pociągiem

Wysiadamy na stacji końcowej Świnoujście-Port i udajemy się na przeciw na przystanek miejski. Wybieramy autobus linii nr 7 i jedziemy do miejscowości Przytór ( około 15 minut). Wysiadamy przy jedynym w tej okolicy gotyckim, kościele zabytkowym zaraz przy Domu Kultury. Kierujemy się na lokalny sklep spożywczy, tu skręcamy w prawo i drogą wewnętrzną idziemy do końca około 5minut.

Dla gości przybywających drogą lotniczą

Port lotniczy Heringsadorf na terenie Niemiec oddalony około 10 km od Świnoujścia www.flughafen-heringsdorf.de. Oferuje bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawą i Krakowem. Szczegółowe informacje na stronie: www.eurolot.com

Port lotniczy Szczecin Goleniów, oddalony około 70 km od nas i około 40 km od Szczecina. Oferuje połączenia lotnicze z Poznaniem, Warszawą, Krakowem, Gdańskiem. Szczegółowe informacje na stronie: www.airport.com.pl